تحصیل پزشکی در اسلواکی

دانشگاه‌ها شهریه‌ها زبان ها
Comenius medical university in Bratislava, Slovakia 9,500 euro per year زبان: انگلیسی
Jessenius medical university in Marin, Slovakia 8,500 euro per year زبان: انگلیسی
Safarik medical university in Kosice, Slovakia 9,500 euro per year زبان: انگلیسی

دانشگاه‌ها شهریه‌ها زبان ها
Comenius medical university of Dentistry in Bratislava, Slovakia 11,000 euro per year زبان: انگلیسی
Safarik medical university of Dentistry in Kosice, Slovakia 11,000 euro per year زبان: انگلیسی

دانشگاه‌ها شهریه‌ها زبان ها
Comenius University of Pharmacy in Bratislava, Slovakia 7,600 euro per year زبان: انگلیسی

دانشگاه کمنیوس/ پزشکی / براتیسلاوا / اسلواکی

برنامه‌ی زبان انگلیسی
دانشکده پزشکی دانشگاه کومنیوس یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشکده‌های دانشگاه کومنیوس است. این دانشکده اولین دانشکده پزشکی در اسلواکی است و، به دلیل سنت و استانداردهای بالای تحصیلی این دانشکده، باهوش‌ترین دانشجویان را از سراسر مناطق اسلواکی و دنیا به خود جذب کرده است.

تمام برنامه‌های تحصیلی ارائه‌شده از سوی دانشکده پزشکی دانشگاه کومنیوس به تائید کمیته¬ی اعتباربخشی وزارت آموزش کشور جمهوری اسلواکی می‌رسند.

پس از قبولی در امتحان کشوری، به فارغ‌التحصیل مدرک MUDr. (دکترای پزشکی) ـ و MDDr. (دکترای دندانپزشکی) ـ اعطا می‌شود. از سال 2001 ـ 2002، سیستم اعتباری به کار گرفته شده است که با سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) هماهنگ است.

دوره تحصیل دانشگاه کمنیوس/ پزشکی / براتیسلاوا / اسلواکی
دوره تحصیل پزشکی 6 سال و مقدار شهریه 9500 یورو برای هر سال است.

الزامات امتحان ورودی  دانشگاه کمنیوس/ پزشکی / براتیسلاوا / اسلواکی
متقاضیانی که در پی گرفتن مدرک پزشکی عمومی و دندانپزشکی از دانشکده پزشکی هستند باید در آزمون ورودی چهارگزینه‌ای شیمی و زیست موفق شوند. ما دانشجویان را برای این آزمون کاملاً آماده می‌کنیم تا از موفقیت 100 درصدی آنان اطمینان حاصل کنیم. از آنجا که زبان آماده‌سازی انگلیسی است، متقاضی باید تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشد.

اسکان دانشجویانمان  دانشگاه کمنیوس/ پزشکی / براتیسلاوا / اسلواکی
شرکت در همان مراحل اولیه شرایط را برای اسکان دانشجویان فراهم می¬کند. شرکای (همکاران) ما دانشجویان را در کشور مربوطه همراهی می‌کنند. بر عهده¬ی ماست که به آنها در امر انتخاب منزل مناسب و اسکان کمک کنیم، با محیط اطراف آشنایشان کنیم و برای ثبت‌نام دانشگاه کمکشان کنیم. همچنین، در طول سال، هر زمان که به ما نیاز داشته باشند، در کنارشان هستیم.

ثبت‌نام شما در دانشگاه کومنیوس دغدغه ماست. فرم تقاضانامه را برای ما بفرستید و خود را دانشجوی سال اول دانشگاه کومنیوس بدانید.

دانشگاه کمنیوس/ پزشکی / براتیسلاوا / اسلواکی

مطالعه پزشکی, داروسازی, دندانپزشکی در اروپا
اِسلُواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است. جمعیت آن حدود ۵٫۴ میلیون نفر و پایتخت آن براتیسلاوا است. شهر براتیسلاوا ۴۱۳ هزار نفر جمعیت دارد. واحد پول این کشور یورو است.

این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم‌مرز است.

تاریخ استقلال این کشور ۱ ژانویه ۱۹۹۳، از چکسلواکی است. اسلواکی در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا و در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ به منطقه یورو پیوست.۲

اسلواکی به همراه اسلوونی و استونی تنها کشورهای کمونیست سابق هستند که اکنون هم‌زمان عضو اتحادیه اروپا، حوزه یورو، منطقه شنگن، و سازمان ناتو می‌باشند.

حدود ۸۱ درصد از جمعیت این کشور از اسلواکی‌تباران، ۸٫۵ درصد از مجاری‌تباران و دو درصد از مردمان روما (کولیان) تشکیل شده‌است.

دانشگاه سافاریک / پزشکی / کوسیچ / اسلواکی

در حال حاضر، در کوسیچِ اسلواکی، که در سال 2013 پایتخت فرهنگی اروپا لقب گرفت، برنامه‌های سطح بالایی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی برای دانشجویانِ سرتاسر جهان ارائه می¬شود. زبان این دوره¬ها انگلیسی است.

برنامه‌ی [تحصیل به] زبان انگلیسی 16 سال سابقه دارد و بیش از 600 دانشجو از سرتاسر جهان تحصیلات خود را به پایان رسانده و مدرک پزشکی عمومی و دندانپزشکی را کسب کرده¬اند.

مدارک پزشکی اعطاشده از سوی دانشگاه سافاریک مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) است و تمام مدارک ما به صورت خودکار در کشورهای اتحادیه¬ی اروپا پذیرفته می‌شوند.

دوره¬ها توسط کادر مجرب و واجد شرایط آموزش داده می‌شوند، و جلسات درس در کلاس‌های کوچک شامل 8 تا 10 دانشجو برگزار می‌شوند.

سیستم اعتبار با سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) سازگار است.

مدت تحصیل و شهریه

مدت تحصیل در رشته¬¬ی پزشکی 6 سال و شهریه¬ی آن 10500 یورو در سال است که در دو قسط پرداخت می‌شود.

الزامات امتحان ورودی  دانشگاه سافاریک / پزشکی / کوسیچ / اسلواکی

متقاضیانی که در پی گرفتن مدرک پزشکی عمومی و دندان‌پزشکی از دانشکده پزشکی¬اندد باید در آزمون ورودی چهارگزینه‌ای شیمی و زیست‌شناسی موفق شوند. ما دانشجویان را برای این آزمون کاملاً آماده می‌کنیم تا از موفقیت درصدی آنان اطمینان حاصل کنیم. از آنجا که آموزش به زبان انگلیسی انجام می‌شود، متقاضی باید تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشد.

اسکان دانشجویانمان  دانشگاه سافاریک / پزشکی / کوسیچ / اسلواکی

شرکت در همان مراحل اولیه شرایط را برای اسکان دانشجویان فراهم می¬کند. شرکای (همکاران) ما دانشجویان را در کشور مربوطه همراهی می‌کنند. بر عهده¬ی ماست که به آنها در امر انتخاب منزل مناسب و اسکان کمک کنیم، با محیط اطراف آشنایشان کنیم و برای ثبت‌نام دانشگاه کمکشان کنیم. همچنین، در طول سال، هر زمان که به ما نیاز داشته باشند، در کنارشان هستیم.

ثبت‌نام  دانشگاه سافاریک / پزشکی / کوسیچ / اسلواکی

ثبت‌نام شما در دانشگاه سافاریک دغدغه ماست. فرم تقاضانامه را برای ما بفرستید و خود را دانشجوی سال اول دانشگاه سافاریک بدانید.

دانشگاه جسنیوس / پزشکی / مارتین / اسلواکی

به زبان انگلیسی در رشته‌ی پزشکی در اسلواکی تحصیل کنید.
دانشکده¬ی پزشکی دانشگاه جسینوس در مارتین، اسلواکی
دانشگاه پزشکی جسنیوس در سال 1969 در مارتین، شهری در شمال اسلواکی، رسماً تأسیس شد.

در همان سال، دانشگاه ثبت‌نام از دانشجویان سراسر جهان را برای تحصیل به زبان انگلیسی آغاز کرد.
در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه جسنیوسِ مارتین عرف است که دانشجویان اندکی جذب شوند (کمتر از 200 دانشجو در هر سال). به این ترتیب، دانشگاه می¬تواند رویکرد فردی را در قبال دانشجویان، که به دسته¬های تحصیلی کوچک تقسیم می¬شوند، اتخاد کند.